Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ubyszów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Starachowice(Ubyszów + 24 km)

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Armii Krajowej. W najbliższym otoczeniu bloki, poczta główna, szkoły podstawowe, przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Al. Niepodległości

Metalowiec,Skarżysko-Kamienna(Ubyszów + 6 km)

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:963 m²

Szukasz w pełni uzbrojonej działki w mieście, gdzie w cieniu drzew odnajdziesz spokój i harmonię? Oferujemy działkę o powierzchni 963m2 położoną w Skarżysku-Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Zagnańsk(Ubyszów + 19 km)

3 075 000 zł960 m² 3 203,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:771 m²

| na sprzedaż d om weselny / restauracja o pow. użytkowej 800 m2 (całkowitej 960 m 2), położony w Zagnańsku. Obiekt zlokalizowany na działce o pow. 771 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Słoneczna

Starachowice(Ubyszów + 24 km)

500 000 zł683 m² 732,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 683m2 przy ulicy Słonecznej w Starachowicach. Działka z koncepcją projektu na budowę budynku wielomieszkaniowego - projekt powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Leśna

Las,Starachowice(Ubyszów + 24 km)

3 390 000 zł926 m² 3 660,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks komercyjny w Starachowicach. To nieruchomość o rzadko spotykanej strukturze przychodów kupujący nabywa nie tylko budynek handlowy, ale gotowy portfel usług.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Skarżysko-Kamienna

Place,Skarżysko-Kamienna(Ubyszów + 6 km)

75 000 zł108 m² 694,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal o pow. ok. 108 m 2 zlokalizowany w wolnostojącym pawilonie handlowo-usługowym w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Place. Budynek o konstrukcji drewnianej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wzdół-Kolonia

Wzdół-Kolonia(Ubyszów + 20 km)

659 000 zł130 m² 5 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Lokalizacja: dom położony jest w malowniczej i spokojnej części miejscowości Wzdół-Kolonia, w bezpośrednim sąsiedztwie kojących terenów Sieradowickiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł1 000 m² 1 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna zabudowana budynkiem produkcyjno-usługowym, zlokalizowana w Stąporkowie przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2350.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²500 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem nieruchomość produkcyjno usługowa zlokalizowana w Stąporkowie przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2350 m , na której znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Dolina Marczakowa(Ubyszów + 23 km)

1 369 000 zł212 m² 6 457,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Na sprzedaż posiadam nowo wybudowany dom. Całkowita powierzchnia domu to 212m2 w tym garaż łacznie z kotłownią to 46 m2 Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Ubyszów

Ubyszów,świętokrzyskie

150 000 zł72 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom drewniany, 3 pokoje, ogrzewanie piecowe, woda, gaz, zabudowania gospodarcze, działka 10a, ocieplony.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij